2020-09-06

Kwas szczawiowy ze szpinaku, rabarbaru i szczawiu tworzy kryształy niszczące stawy, nerki i mózg.

Katarzyna Hoffman

 

Kwas szczawiowy dający przyjemny, lekko kwaskowaty smak liściom szpinaku i szczawiu oraz łodygom rabarbaru jest rozpuszczalny w wodzie. Jednak gdy napotka w organizmie jony wapniowe - tworzy z nimi nierozpuszczalne w wodzie kryształy szczawianu wapnia. Kryształy te mechanicznie niszczą chrząstki stawowe - są jak piasek wsypany do skrzyni biegów samochodu. Oprócz stawów kryształy szczawianu wapnia niszczą też delikatną tkankę nerwową.

Jak rozpoznać czy mamy w sobie złogi szczawianu wapnia?

Kryształy szczawianu wapnia w kontakcie z węglanami sodu wchodzą w reakcję wymiany - powstaje rozpuszczalny w wodzie szczawian sodu oraz węglany wapnia. W tym procesie złogi kryształów zamieniają się w kryształowe błoto, które wychodząc ze stawów i w zasadzie wszystkich pozostałych tkanek ciała dają o sobie znać bólem.

Jeśli pijąc małymi łykami nasycony rozwór sody oczyszczonej (wodorowęglanu sodu) doświadczamy bólu stawów i/lub głowy - znaczy powinniśmy popijac sodę - w odpowiednio dobranych do naszej skłonności do cierpienia dawkach - aż cały kryształowy szlam wyjdzie z tkanek i przestaną one reagować bólem na węglany sodu (sodę oczyszczoną).

Niektóre kamienie żółciowe i nerkowe także mają w składzie szczawiany i też zareagują na popijanie sody.  

Szczawiany znajdują się naturalnie w szpinaku, szczawiu i rabarbarze - rośliny te nie są jadalne mimo, że bandyci z medycyny promują je za pomocą zindoktrynowanych bzdurami dietetyków.

Dodawanie do szpinaku jajek nie chroni przed szczawianami, gdyż są one w żołądku uwalniane przez kwas solny z wszelkich soli jakie tworzą i bez przeszkód wchłaniane. To kolejne kłamstwo medycyny spreparowane aby zapewnić stały napływ schorowanych ludzi do aptek i gabinetów.








Proszę udostępniać, kopiować, rozprowadzać, dyskutować i w miarę możliwości wspierać finansowo moje wysiłki edukacyjne:

  • paypal
  • przelewy krajowe:  61 1020 1068 0000 1802 0292 1096
  • przelewy międzynarodowe: PL61 1020 1068 0000 1802 0292 1096



  

No comments:

Post a Comment

O naturze pasożytnictwa.

 Katarzyna Hoffman   W przyrodzie żaden pasożyt nie eksploatuje nadmiernie swojego żywiciela, bo powoduje to jego własną szkodę, a że w zasa...